XXI MIĘDZYDIECEZJALNA PIELGRZYMKA W INTENCJI TRZEŹWOŚCI NARODU KRZESZÓW 2019

W KRZESZOWIE
9 CZERWCA 2O19

TRZEŹWOŚĆ DROGĄ DO WOLNOŚCI

Zapraszamy do udziału w XXI Pielgrzymce w Intencji Trzeźwości Narodu do Krzeszowa w czerwcu tego roku. Tym razem trochę zmian… Tylko jeden dzień, ale zarezerwujcie czas i miejsce na duchowe przeżycia tego czasu…

DO ZOBACZENIA W KRZESZOWIE 9 CZERWCA – POGODY DUCHA

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW

1. Dojazd do Krzeszowa – indywidualny. Pojazdy parkujemy na gminnym parkingu. Opłata za cały dzień: samochód osobowy- 4 zł, autobus – 20 zł.
  2. Rejestracja pielgrzymów w punkcie usytuowanym w alei głównej placu sanktuarium.
  3. Wpisowe od osoby 15 zł, w tym:
    • posiłek obiadowy – 10 zł,
    • identyfikator i koszty organizacyjne – 5 zł.
      —————————-
    • W imieniu Duszpasterstwa Trzeźwości
      dodatkowych informacji udzielają
    • > Władek – tel. 503 515 173
      > Andrzej – tel.  600  440  974 > Danuta – tel. 782  401 198
      korzystaj też z internetowej strony: www.trzezwosc.diecezja.legnica.pl

Pielgrzymka do Włoch „Śladami świętych lekarzy”

PIELGRZYMKA DO WŁOCH „ŚLADAMI ŚWIĘTYCH LEKARZY” 18-26.06.2019 R.

23.06.2019 w Rzymie – Ojciec Święty poświęci Najświętszemu Sercu Pana Jezusa lekarzy katolickich całego świata

Termin pielgrzymki: 18 – 26.06.2019
Transport: Autokar – klimatyzacja, barek, WC, TV
Noclegi: Hotele 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami
Cena: 880zł + 300e
Kalkulacja dla grupy min. 50 osób

Pielgrzymka

Rekolekcje Apostolstwa Chorych

Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach organizowanych przez Apostolstwo Chorych, które odbędą się w dniach od 10 do 14 czerwca 2019 r. w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach (ul. Pałacowa 53). Rekolekcje prowadzi ks. prałat Jerzy Lisczyk.

Na rekolekcje można się zapisywać, dzwoniąc do Sekretariatu Apostolstwa Chorych: 32 251 21 52. Osoby, które są zainteresowane dojazdem z Katowic, informujemy, że można skorzystać z transportu autokarowego organizowanego przez Apostolstwo Chorych.

Rozpoczęcie rekolekcji o godz. 17.30.

Wyjazd na rekolekcje spod katowickiej katedry o godz. 14.00 (informacja dla tych, którzy się zapisali na wyjazd autokarem w sekretariacie Apostolstwa Chorych).

Koszt rekolekcji: 250 zł.

Planowane zakończenie rekolekcji w Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach w piątek, 14 czerwca, o godz. 8.30. Następnie udajemy się na Mszę świętą, na godz. 10.00 do Pszowa, do bazyliki Narodzenia NMP. Po mszy powrót do domu.

Rekolekcje Apostolstwa Chorych